NASZE ZESPOŁY

APEXCLAN ONLINE CREATORS

Na czym polega Team Branding

Branding zespołu to znacznie więcej niż logo. To wrażenie, definiowane przez to, co ludzie mówią o tobie, gdy nie ma cię w pobliżu. Pomożemy Ci ustalić, odkryć i zrozumieć, co reprezentuje Twój Zespół. Z sukcesem wykonaliśmy projekty dla najważniejszych Zespołów Wyścigowych i podejmiemy wyzwanie stworzenia dla Ciebie identyfikacji wizualnej! 

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją podróż, czy już walczysz o sponsoring, w Apex Clan rozumiemy, jak ważne jest tworzenie żywego wizerunku Twojej marki. Zespoły wyścigowe powinny skupić się na torze na wygrywaniu, zamiast martwić się strategicznym marketingiem, komunikacją czy pościgiem za sponsorem. 

Stworzenie dynamicznego, zauważalnego Team Brandingu pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu i zostać zauważonym przez Twoich fanów i potencjalnych sponsorów. Dlatego wygląd Twojej marki ma kluczowe znaczenie dla Twojego przetrwania w świecie wyścigowym.

Tworzenie marki zwykle rozpoczyna się od zapadającego w pamięć logo i specyfikacji marki. Są one stosowane do wszystkiego, od motocykli, kombinezonów wyścigowych, kasków, odzieży, ścian padoku – w zasadzie wszystko jest Twoją powierzchnią reklamową. Jednak co ważne, branding wykracza daleko poza proste logo – chodzi o przekaz, jaki Twój Zespół wysyła do swoich fanów i sponsorów, o to, jak będziesz postrzegany i to Cię definiuje.

Oprócz motocykli, samochodów i kombinezonów, team wyścigowy posiada także boxy, odzież, kaski i wiele innych elementów składających się na cały wizerunek. Wiele rzeczy przygotowujemy w bezpośrednio w 3D, prezentując przestrzeń i możliwie najbardziej obrazując ostateczny wygląd

Projektowanie dla zespołów wyścigowych to bardzo skomplikowany proces, podczas którego tworzy się obrazek, ale jest to praca w której trzeba uwzględnić logotypy, księgi znaków, potrzeby i umowy sponsorskie. To jak wygląda dany zespół, to wypadkowa ogromnej ilości czynników. Tymi „czynnikami” zajmujemy się od ponad 20 lat. Na kolejnych zakładkach tej witryny, zobaczysz co możemy zrobić dla Ciebie.

Produkty z naszego sklepu